Przenoszenie strony www

Tak działa przenoszenie strony na nowy serwer!

Konieczność przeprowadzki wzbudza w nas zawsze niemałe emocje. Podobnie jest z naszą stroną internetową. Jeśli stworzyliśmy nową stronę lub, gdy ze względów ekonomicznych chcemy przenieść ją na nowy serwer. Bezpieczniejszy, tańszy, szybszy lub po prostu inny. Jeśli planujesz taką przeprowadzkę ( migrację ) swojej strony internetowej z jednego hostingu na inny, lub z komputera, na którym właśnie powstała do sieci to dobrze trafiłeś.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży usług internetowych. Pomagaliśmy wielokrotnie przenieść stronę szybko, niedrogo i co najważniejsze skutecznie. Usługa dotyczy zarówno stron statycznych jak i dynamicznych opartych np. o CMS Joomla, Drupal lub WordPress a także sklepów internetowych np. PrestaShop, OSCommerce i inne.

Jak skutecznie przenieść stronę?

Pamiętaj, aby przeniesienie strony zakończyło się pełnym sukcesem niezbędne jest dokładne zaplanowanie całego procesu. To my stworzymy dla ciebie konkretny plan takiego przeniesienia. Poniżej przedstawiamy przykładowe etapy takiego procesu:

  • wykonanie kopii bezpieczeństwa w starej lokalizacji
  • zamówienie nowego hostingu
  • przeniesienie adresów e-mail i zawartością skrzynek (opcja dotyczy skrzynek: IMAP)
  • kopiowanie plików i baz danych
  • konfiguracja ustawień zgodna z wymogami nowego serwera
  • zmiana wskazań DNS domeny
  • transfer domeny (poszczególne rozszerzenia domen mają własne reguły dotyczące transferu)

Tylko takie podejście do przenoszenia strony pozwoli na bezpieczne i szybkie przeniesienie bez przerwy w działaniu usług.

Ile kosztuje przeniesienie strony www?

Inaczej przeprowadza się singla z kawalerki, a zupełnie inaczej rodzinę z domku jednorodzinnego. Cena migracji strony internetowej jest ustalana indywidualnie w zależności od nakładu pracy i czasu jakiego będzie to wymagać. Często sam proces kopiowania dużych ilości danych wymaga długiego czasu, uwagi i ciągłego nadzorowania poprawności całej operacji.

Co nas wyróżnia?

Pomożemy Ci dobrać hosting odpowiedni do Twoich potrzeb i ustalimy harmonogram przenosin. Mamy bogate doświadczenie w przenoszeniu serwisów internetowych. Oferujemy szybki czas realizacji zlecenia. Nie musisz się znać na tworzeniu stron, wszystkie niezbędne czynności wykonamy od A do Z, profesjonalnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. To administratorzy RivenTel zajmą się procesem przenosin, a Ty będziesz na bieżąco informowany o jego postępie. Co najistotniejsze, Twoja strona będzie widoczna w sieci przez cały czas. Pamiętaj, że do każdego Naszego Klienta podchodzimy indywidualnie.